O NÁS

ČESKÉ PALUBKOVÉ ORIGINÁLNĚ ZATEPLENÉ DVEŘE       S O F T W O O D


již  od roku 2003  se zabýváme  v naší rodinné firmě výrobou a prodejem palubkových orginálně zateplených dveří  , dále pak interíérových kazetových dveří,  a také  zárubní rámových a obložkových.

Všechny naše dveře a zárubně vyrábíme ze smrkového  masivního dřeva, bez povrchové úpravy (v surovém provedení),  včetně suků, vysprávek a tmelení , finální broušení dveří je v hrubosti 240.

Jejich velkou předností je, že si je zákazník může upravit dle svého přání do požadovaného odstínu.

Do portfolia palubkových dveří patří linie palubkových dveří SOFT a SOFTWOOD vyrobené ze smrkového masívu.

Obě tyto linie vychází z kvalitní masivní  konstrukce 140 x 42 mm, opláštění palubkou klasik v rozměru tl. 12 x š. 96 mm  a zateplení polystyrenem tloušťky 20 mm.

Kategorie vnitřních dveří obsahuje portfolio dvoukazetových dveří linie FICHTE a tříkazetových dveří linie TRINO, jak v plném,  tak v proskleném provedení.

Ke všem dveřím nabízíme rámové zárubně včetně těsnění .

Naší velkou předností je možnost vyhovět zákazníkům v poměrně krátkých dodacích lhůtách, a také přispůsobit naše výrobky atypickým požadavkům zákazníků (dveře dvoukřídlé, nefalcované...)

Pro dodávku našich produktů jsme schopni nabídnout také dopravu až do domu. Dopravu realizujeme přepravní společností, nebo dle dohody i naší firmou.

 

Josef Jurošek               

ZGE1M2V